Arizer Solo 2 MAX
Beste Prijs
86,88
€
Beschikbaar bij 21 winkels
Gratis melding bij prijsdaling
Voordelen
- Snellere opwarming dan Solo 2 (~30 sec)
- OLED-display voor nauwkeurige temperatuurweergave
- Vervangbare 18650-accu – onbeperkte gebruiksduur
- Glazen steel voor beste smaak
Nadelen
- Iets volumineuzer dan concurrent-modellen
- Geen app-bediening
- Glazen steel breekbaar tijdens transport
Momenteel de laagste prijs! Stel een alarm in voor toekomstige deals.
Prijsvergelijking (69 winkels) 87–305 €
Laagste139,00 €1. Mar
Gemiddeld170,64 €
Hoogste267,50 €16. Mar
Uitverkocht
Bijgewerkt: 31-03-2026, 01:25
* Sommige links zijn affiliate links. We ontvangen een kleine commissie als je via deze links koopt — zonder extra kosten voor jou.
Specificaties
| Verwarmingsmethode | Hybride |
| Apparaattype | Draagbaar |
| Merk | Arizer |
| Stroombron | Batterij |
| Temperatuurbereik | 50°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 30 seconden |
| Batterijcapaciteit | 3400 mAh |
| Gewicht | 210 g |
| Afmetingen | 3.6 x 3.1 x 12.0 cm |
| Auto-uitschakeling | 15 min |
| Garantie | 99 jaar |
| Waterpijp | Bekijk waterpijp adapters |
| Sessiemodus | Sessie |
| Temperatuurregeling | Digitaal |
| Materiaal | Droge kruiden |
| Damppad | Glas |
| Batterijtype | 18650 Li-Ion |
| Aantal batterijen | 2 |
| Verwisselbare batterij | Ja |
| Passthrough opladen | Ja |
| Oplaadpoort | usb-c |
Bron: OfficialOfficieel, OfficialOfficieel, MagicVaporizersAggregator · Geverifieerd 18.02.2026
Solo 2 MAX vs ArGo voor de Solo 2 MAX. Op de hoofdpagina vind je het complete overzicht.
Snel antwoord op "Solo 2 Max vs Argo": we tonen welk model het best past bij welk gebruikerstype.
Solo 2 MAX vs ArGo
Beide Arizer portables met pure convectie, glazen mondstukken en verwisselbare 18650 batterij. De Solo 2 MAX heeft een grotere batterij (3500mAh vs 2600mAh). De ArGo is veel compacter met zijn platte mondstuk.
| Eigenschap | Solo 2 MAX | ArGo |
|---|---|---|
| Prijs (vanaf) | ~119 EUR | ~99 EUR |
| Verwarming | Convectie | Convectie |
| Max. temperatuur | 220°C | 220°C |
| Opwarmtijd | ~25 seconden | ~90 seconden |
| Batterij | 3.500 mAh (18650) | 2.600 mAh (18650) |
| Verwisselbare batterij | Ja | Ja |
| Glazen mondstukken | Ja (Solo Stem) | Ja (Flat Stem) |
| Passthrough opladen | Ja | Nee |
| Scherm | Ja (OLED) | Ja (OLED) |
| Gewicht | ~209 g | ~95 g |
| Garantie | Levenslang | Levenslang |
Gerelateerde gidsen zonder vergelijkingsintentie
Meer Solo 2 MAX onderwerpen
- Reiniging & Onderhoud
- Accu Opladen Tips
- Temperatuurinstellingen
- Kruiden Voorbereiding & Grind
- Glasmundstücke Guide
- Startgids
- Tips voor Dichte Damp
- Geur Verminderen
- Microdosering
- Session vs On-Demand
- Problemen Oplossen & Foutmeldingen
- Accessoire Overzicht
- Veelgestelde Vragen (FAQ)
- Garantie & Reparatie
- Levensduur & Onderhoudsplan
- Review & Langetermijntest
- Veiligheid & Materialen
- Solo 2 MAX vs Solo 3 V2
- Solo 2 MAX Alternativen
Prijsvergelijkingsgrafieken van beide apparaten
Solo 2 MAX Guides & Nischen
- Reiniging & Onderhoud
- Accu Opladen Tips
- Temperatuurinstellingen
- Kruiden Voorbereiding & Grind
- Glasmundstücke Guide
- Startgids
- Tips voor Dichte Damp
- Geur Verminderen
- Microdosering
- Session vs On-Demand
- Problemen Oplossen & Foutmeldingen
- Accessoire Overzicht
- Veelgestelde Vragen (FAQ)
- Garantie & Reparatie
- Levensduur & Onderhoudsplan
- Review & Langetermijntest
- Veiligheid & Materialen
- Solo 2 MAX vs Solo 3 V2
- Solo 2 MAX vs ArGo
- Solo 2 MAX Alternativen
In deze lijsten
Meer informatie
Overzicht
Koopgids
Verkrijgbaar bij
Meer Arizer Vaporizers 4
Vergelijkbare vaporizers 6
Directe vergelijkingen 1
Compatibele Accessoires
✓ Officiële Accessoires (93)
Arizer
Arizer Glass Whip Mouthpiece
vanaf 3,50 €
6 winkels
Arizer
whip & mouthpiece
vanaf 11,90 €
2 winkels
Arizer
Arizer Extreme Q Whip Set
vanaf 21,89 €
2 winkels
Arizer
Arizer Glass Mini Whip
vanaf 7,37 €
3 winkels
Arizer
Glass Whip Mouthpiece for Arizer Hose
vanaf 4,72 €
2 winkels
Arizer
Arizer Glass Mini Whip with Glass Screen
vanaf 7,26 €
2 winkels
Adapters
5
Arizer
Air SE Battery Cassette
vanaf 4,60 €
5 winkels
Arizer
ArGo / Air II Battery and Charge Tester
vanaf 19,00 €
4 winkels
Arizer
Arizer Replacement Power Supply
vanaf 18,56 €
9 winkels
Arizer
Arizer Solo Wall Charger
vanaf 25,59 €
2 winkels
Arizer
Arizer USB-C Charger for Solo 3 & Solo 2 MAX
vanaf 4,37 €
22 winkels
Arizer
Charging Dock - Solo
vanaf 9,99 €
4 winkels
Arizer
18650 Battery Case
vanaf 1,24 €
5 winkels
Arizer
Arizer Air Max Battery
vanaf 14,90 €
4 winkels
Arizer
Arizer Argo Battery
vanaf 12,11 €
4 winkels
Arizer
Battery with Tester
vanaf 14,90 €
18 winkels
Arizer
Arizer ArGo Belt-Clip Carry Case
vanaf 8,12 €
2 winkels
Arizer
Arizer Belt Clip
vanaf 5,62 €
12 winkels
Arizer
Arizer Soft Shell Case
vanaf 13,76 €
25 winkels
Arizer
Arizer Solo 2 Carry Case
vanaf 8,99 €
4 winkels
Arizer
Arizer Solo II Belt-Clip Carry Case
vanaf 4,99 €
2 winkels
Arizer
Pre-Load & Go Case
vanaf 2,50 €
27 winkels
Reserveonderdelen
1Overige Accessoires
7
Arizer
Arizer - Tuff Bowl Grips Pack
vanaf 10,45 €
3 winkels
Arizer
Arizer Glass Aromatherapy Dish
vanaf 9,22 €
2 winkels
Arizer
Arizer Glass Connoisseur Bowl
vanaf 12,49 €
6 winkels
Arizer
Arizer Tuff BowlGrips Pack
vanaf 9,34 €
19 winkels
Arizer
Glass Cyclone Bowl Arizer
vanaf 18,86 €
2 winkels
Arizer
Arizer Glass Jar (Small)
vanaf 9,97 €
3 winkels
Arizer
Arizer Solo 2 Max Carbon Black
vanaf 169,00 €
2 winkels
Accessoires van Derden (1)
Varianten & Edities
Beste prijs
86,88 €
Beschikbaar bij 21 winkels
Naar winkel












Reacties
Nog geen reacties. Wees de eerste!
Log in om te reageren