Price is rising! Set an alert before it gets more expensive.
Price Comparison (114 shops) 110–1.499 €
Lowest219,99 €13. Mar
Average307,96 €
Highest1.499,00 €15. Mar
Není skladem
Last updated: 30.03.2026, 02:48
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specifications
| Heating Method | Hybridní |
| Device Type | Přenosný |
| Brand | PAX |
| Power Source | Baterie |
| Temperature Range | 180°C - 225°C |
| Heat-up Time | 25 seconds |
| Battery Capacity | 2000 mAh |
| Weight | 135 g |
| Dimensions | 3.0 x 10.0 x 2.2 cm |
| Auto Shutoff | 3 min |
| Bluetooth | Yes |
| Warranty | 2 years |
| Water Pipe | Zobrazit adaptéry pro vodní dýmku |
| Session Mode | Session |
| Temperature Control | Předvolby |
| Material | Suché byliny |
| Vapor Path | Kov |
| Battery Type | Vlastní (proprietární) |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | Yes |
| Charging Port | usb-c |
Zdroj: OfficialOficiální, OfficialOficiální · Ověřeno 20.02.2026
Nastavení teploty für den PAX Flow. Auf der Hauptseite findest du den Gesamtüberblick.
Nastavení teploty
Die richtige Temperatur beim PAX Flow bestimmt Geschmack, Dampfdichte und Wirkstoffprofil. Niedrigere Temperaturen (170-185 °C) betonen Terpene und liefern milden, aromatischen Dampf. Höhere Temperaturen (195-210 °C) erzeugen dichtere Wolken und stärkere Wirkung.
Temperaturzonen im Überblick
| Zone | Bereich | Ergebnis |
|---|---|---|
| Geschmack | 170-185 °C | Mild, aromatisch, wenig sichtbarer Dampf |
| Balance | 185-195 °C | Guter Geschmack mit sichtbarem Dampf |
| Dichte Wolken | 195-210 °C | Kräftiger Dampf, intensivere Wirkung |
Praxis-Tipps
- Starte mit 180 °C und steigere in 5-Grad-Schritten
- Feinerer Grind erfordert oft 5-10 °C niedrigere Temperatur
- In kalter Umgebung die Starttemperatur um 5 °C erhöhen
Direct comparisons
Weitere PAX Flow Themen
- Čištění a péče
- Tipy pro nabíjení baterie
- Příprava a mletí bylin
- Jak Používat — Příručka
- Tipy pro hustou páru
- Snižte zápach
- Mikro-dávkování
- Režim sezení vs. na vyžádání
- Odstraňování problémů & chybové hlášky
- Efektivita: Vaperujte ekonomicky
- Cestovní nastavení
- Přehled příslušenství
- Často kladené dotazy (FAQ)
- Záruka a opravy
- Životnost a plán údržby
- Recenze a dlouhodobé testování
- Aktualizace: Firmware a aplikace
- Bezpečnost a materiály
- PAX Flow vs Venty
- PAX Flow vs Crafty+
- PAX Flow vs PAX Plus
- PAX Flow vs Veazy
- PAX Flow Alternativen
PAX Flow Guides & Nischen
- Čištění a péče
- Tipy pro nabíjení baterie
- Nastavení teploty
- Příprava a mletí bylin
- Jak Používat — Příručka
- Tipy pro hustou páru
- Snižte zápach
- Mikro-dávkování
- Režim sezení vs. na vyžádání
- Odstraňování problémů & chybové hlášky
- Efektivita: Vaperujte ekonomicky
- Cestovní nastavení
- Přehled příslušenství
- Často kladené dotazy (FAQ)
- Záruka a opravy
- Životnost a plán údržby
- Recenze a dlouhodobé testování
- Aktualizace: Firmware a aplikace
- Bezpečnost a materiály
- PAX Flow vs Venty
- PAX Flow vs Crafty+
- PAX Flow vs PAX Plus
- PAX Flow vs Veazy
- PAX Flow Alternativen
Uvedeno v nejlepších seznamech
Zjistit více
Přehled
Více PAX vaporizérů 3
Podobné vaporizéry 6
Porovnání hlava na hlavu 1
Compatible Accessories
✓ Official Accessories (52)
Adapters
4
PAX
Grip Sleeve PAX - Periwinkle
from 15,00 €
2 shops
PAX
PAX 3 Case
from 13,76 €
6 shops
PAX
PAX Protective Case
from 14,90 €
2 shops
PAX
PAX Smell Proof Bag
from 9,23 €
22 shops
PAX
PAX Smell Proof Case
from 30,39 €
15 shops
PAX
Stash Bag
from 15,00 €
6 shops
PAX
PAX Grip Sleeve
from 4,95 €
47 shops
Replacement Parts
3Other Accessories
11
PAX
Half Pack Lid
from 4,99 €
47 shops
PAX
PAX Flow Door
from 17,37 €
23 shops
PAX
PAX Flow Dockingstation grün
from 29,90 €
5 shops
PAX
PAX Grinder
from 19,89 €
22 shops
PAX
PAX Puck Press
from 1,49 €
32 shops
PAX
Charging Tray
from 21,88 €
27 shops
PAX
PAX Metal Tray
from 12,67 €
3 shops
PAX
PAX Prep Tray
from 28,12 €
24 shops
PAX
Concentrate Insert
from 4,95 €
53 shops
PAX
PAX BudKit
from 46,41 €
5 shops
PAX
PAX FLOW 2025
from 18,90 €
14 shops
Third-Party Accessories (2)
Variants & Editions
PAX
PAX
from 9,00 €
9 shops
PAX
PAX Wattestäbchen & Kratzer
from 9,90 €
PAX
PAX FLOW - vystouplý náustek
from 14,26 €
PAX
PAX – Contenitore per scorte
from 15,00 €
PAX
PAX | Ungslock
from 15,54 €
PAX
PAX Era Life
from 16,25 €
6 shops
PAX
PAX FLOW 2025
from 18,90 €
14 shops
PAX
PAX – Strumento per pressare
from 19,00 €
PAX
PAX – Cavo di ricarica
from 24,50 €
PAX
Vaporizzatore PAX STAZIONE DI RICARICA PIATTA
from 25,00 €
PAX
PAX Flow Accessories
from 26,05 €
PAX
PAX Flow Replacementklappe grün
from 29,90 €
PAX
PAX Flow Replacement Flap Black
from 29,90 €
PAX
PAX - Flow Klappen (Ofentür)
from 30,00 €
PAX
PAX FLOW - dvířka
from 32,19 €
PAX
PAX FLOW Greenstone stacja ładująca
from 34,75 €
PAX
PAX FLOW Onyx stacja ładująca
from 34,75 €
PAX
PAX – Vassoio in Legno di Noce
from 35,00 €
PAX
PAX – Vassoio di ricarica
from 35,00 €
PAX
PAX 4 Vaporizer
from 219,18 €
2 shops
PAX
PAX 4 Greenstone
from 244,66 €
PAX
Вапорайзер PAX Flow GREENSTONE
from 299,00 €
PAX
PAX FLOW Onyx
from 349,62 €
Starter Bundles
Nejlepší cena
124,38 €
Available at 33 shops
Navštívit obchod









Comments
No comments yet. Be the first!
Sign in to comment