Price Comparison (126 shops) 84–312 €
Last updated: 31.03.2026, 01:25
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specifications
| Heating Method | Kondukce |
| Device Type | Přenosný |
| Brand | PAX |
| Power Source | Baterie |
| Temperature Range | 175°C - 215°C |
| Heat-up Time | 22 seconds |
| Battery Capacity | 3300 mAh |
| Weight | 91 g |
| Warranty | 10 years |
| App Control | Yes |
| Water Pipe | Zobrazit adaptéry pro vodní dýmku |
| Session Mode | Session |
| Temperature Control | Předvolby |
| Material | Suché byliny & koncentráty |
| Vapor Path | Kov |
| Battery Type | Interní |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | Yes |
| Charging Port | proprietary |
| Status | Ukončeno |
Zdroj: OfficialOficiální, OfficialOficiální, OfficialOficiální, Tools420Prodejce, Vaporizer WizardRecenze, MagicVaporizersAgregátor · Ověřeno 19.02.2026
PAX Plus vs PAX Mini für den PAX Plus. Auf der Hauptseite findest du den Gesamtüberblick.
Rychlá odpověď pro „Pax Plus vs Pax Mini“: ukážeme, který model se nejlépe hodí pro jednotlivé typy uživatelů.
PAX Plus vs PAX Mini
Beide PAX-Vaporizer mit Konduktionsheizung und 215°C. Der Plus hat 10 Jahre Garantie, größeren 3300mAh Akku und mehr Modi. Der Mini kostet ~15 EUR weniger mit 2 Jahren Garantie und 3000mAh.
| Eigenschaft | PAX Plus | PAX Mini |
|---|---|---|
| Preis (ab) | ~95 EUR | ~79 EUR |
| Heizung | Konduktion | Konduktion |
| Max. Temperatur | 215°C | 215°C |
| Aufheizzeit | 22 Sekunden | 22 Sekunden |
| Akku | 3.300 mAh | 3.000 mAh |
| App-Steuerung | Ja | Ja |
| Passthrough Charging | Ja | Ja |
| Wasseradapter | Ja | Ja |
| Dosierkapseln | Nein | Nein |
| Garantie | 10 Jahre | 2 Jahre |
Related guides without comparison intent
Weitere PAX Plus Themen
- Čištění a péče
- Tipy pro nabíjení baterie
- Nastavení teploty
- Příprava a mletí bylin
- Jak Používat — Příručka
- Tipy pro hustou páru
- Snižte zápach
- Mikro-dávkování
- Režim sezení vs. na vyžádání
- Odstraňování problémů & chybové hlášky
- Efektivita: Vaperujte ekonomicky
- Cestovní nastavení
- Přehled příslušenství
- Často kladené dotazy (FAQ)
- Záruka a opravy
- Životnost a plán údržby
- Recenze a dlouhodobé testování
- Aktualizace: Firmware a aplikace
- Bezpečnost a materiály
- PAX Plus vs Venty
- PAX Plus vs Crafty+
- PAX Plus vs Mighty+
- PAX Plus Alternativen
Cenové srovnávací grafy pro obě zařízení
PAX Plus Guides & Nischen
- Čištění a péče
- Tipy pro nabíjení baterie
- Nastavení teploty
- Příprava a mletí bylin
- Jak Používat — Příručka
- Tipy pro hustou páru
- Snižte zápach
- Mikro-dávkování
- Režim sezení vs. na vyžádání
- Odstraňování problémů & chybové hlášky
- Efektivita: Vaperujte ekonomicky
- Cestovní nastavení
- Přehled příslušenství
- Často kladené dotazy (FAQ)
- Záruka a opravy
- Životnost a plán údržby
- Recenze a dlouhodobé testování
- Aktualizace: Firmware a aplikace
- Bezpečnost a materiály
- PAX Plus vs Venty
- PAX Plus vs Crafty+
- PAX Plus vs Mighty+
- PAX Plus vs PAX Mini
- PAX Plus Alternativen
Více PAX vaporizérů 4
Podobné vaporizéry 6
Porovnání hlava na hlavu 4
Compatible Accessories
Adapters
4
Replacement Parts
7
Other Accessories
18
Other Accessories
1Variants & Editions
Starter Bundles











Comments
No comments yet. Be the first!
Sign in to comment