Healthy Rips Rogue 2
Best Price
120,68
€
Available at 3 shops
Get notified for free when the price drops
Price Comparison (6 shops) 121–198 €
Lowest173,00 €28. Feb
Average184,82 €
Highest200,98 €28. Feb
Brak na stanie
Last updated: 30.03.2026, 02:48
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Waiting for a better deal? — We'll notify you.
Specifications
| Heating Method | Hybrydowy |
| Device Type | Przenośny |
| Brand | Healthy Rips |
| Power Source | Bateria |
| Temperature Range | 138°C - 221°C |
| Heat-up Time | 20 seconds |
| Battery Capacity | 3500 mAh |
| Weight | 190 g |
| Warranty | 2 years |
| Dosing Capsules | Zobacz kapsułki do dozowania |
| Water Pipe | Zobacz adaptery do bonga |
| Session Mode | Sesja |
| Temperature Control | Cyfrowy |
| Material | Suche zioła |
| Vapor Path | Odizolowany |
| Battery Type | Własny (Proprietary) |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | Yes |
| Charging Port | usb-c |
Źródło: OfficialOficjalne · Zweryfikowano 18.02.2026
Przygotowanie zioła i mielenie für den Rogue 2. Auf der Hauptseite findest du den Gesamtüberblick.
Przygotowanie zioła i mielenie
Przygotowanie zioła i mielenie - одна из ключевых практических тем для Rogue 2. Стабильный стартовый профиль с постоянной температурой и потоком воздуха, а также изменение только одного параметра за сессию дают более предсказуемый результат.
Регулярно проверяйте технику затяжки, загрузку камеры и интервалы чистки, чтобы удерживать качество на одном уровне.
- Начинайте с повторяемого профиля.
- Меняйте по одному параметру.
- Фиксируйте вкус, плотность пара и длительность.
- Регулярно очищайте сетки, уплотнения и воздушный тракт.
Direct comparisons
Weitere Rogue 2 Themen
- Czyszczenie i pielęgnacja
- Wskazówki dotyczące ładowania baterii
- Ustawienia temperatury
- Jak Używać — Przewodnik
- Wskazówki na gęsty waporyzowany aerozol
- Ogranicz zapach
- Mikrodozowanie
- Sesja vs na żądanie
- Efektywność: waporyzuj oszczędnie
- Zestaw do podróży
- Przegląd akcesoriów
- Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
- Gwarancja i naprawa
- Długość życia i plan konserwacji
- Recenzja i test długoterminowy
- Bezpieczeństwo i materiały
- Rogue vs Fury 3
- Rogue vs Mighty+
- Rogue vs Venty
- Rogue Alternativen
Rogue 2 Guides & Nischen
- Czyszczenie i pielęgnacja
- Wskazówki dotyczące ładowania baterii
- Ustawienia temperatury
- Przygotowanie zioła i mielenie
- Jak Używać — Przewodnik
- Wskazówki na gęsty waporyzowany aerozol
- Ogranicz zapach
- Mikrodozowanie
- Sesja vs na żądanie
- Efektywność: waporyzuj oszczędnie
- Zestaw do podróży
- Przegląd akcesoriów
- Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
- Gwarancja i naprawa
- Długość życia i plan konserwacji
- Recenzja i test długoterminowy
- Bezpieczeństwo i materiały
- Rogue vs Fury 3
- Rogue vs Mighty+
- Rogue vs Venty
- Rogue Alternativen
Wyróżnione w najlepszych zestawieniach
Dowiedz się więcej
Przegląd
Więcej Healthy Rips waporyzatorów 3
Podobne waporyzatory 6
Compatible Accessories
Starter Bundles
Najlepsza cena
120,68 €
Available at 3 shops
Odwiedź sklep









Comments
No comments yet. Be the first!
Sign in to comment